HAKKIMIZDA

Önsöz

H-max gayrimenkul’ün kurulma amaçlarından ve en büyük önceliklerinden biri sektörümüzünüzerindeki olumsuz algıyı ortadan kaldırarak hak ettiği değeri ve güveni sağlamaktır. Bunu da,deneyimli ve güler yüzlü ekibimiz ile en kısa sürede sağlayabileceğimiz bilinci ile ilk ofisimiziaçarak ilk adımımızı atmış olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Tamamen müşteri memnuniyetive müşteri odaklı hizmet stratejimizi bu yönde geliştirerek sektöre yeni bir bakış açısı sunmaken büyük arzumuz. Bunun yanında, siz değerli müşterilerimizin yıllardır büyük sıkıntılar ileyapmış olduğu birikimleri doğru ve kararlı bir yatırım yapmalarına vesile olabilmek bizim içinçok önemli.

Bildiğiniz gibi İstanbul çok büyük bir metropol. Her geçen gün nüfusu hızlı bir şekilde artan bugüzel şehir aynı zamanda yatırım fırsatlarının ana vatanı konumundadır. Her geçen gün yeniprojelerin hayata geçmesi ile alternatiflerin artması bir bakıma yatırımcıların kafasını iyicekarışmasına yol açmaktadır. Bizim için önemli olan konu ise, doğru projeleri analiz ederek sizdeğerli müşterilerimize sunmak.

Bu bağlamda kuruluş amaçlarımızı 3 madde halinde belirtmek isteriz.

  1. Satış Stratejimiz:Öncelikle bir sektörün yoluna devam edebilmesi ancak çalışma ekibi sayesinde mümkün olabilir. Bu ekip, konusunda ne kadar deneyimli ve işini ne kadar seven bir ekip olursa firmayı hedeflerine o kadar da hızlı bir şekilde ulaştırır. H-max gayrimenkul bu bilinç ile, deneyimli ve yenilikçilere açık kadrosunu bünyesinde bulundurmaya özen göstermektedir. Aynı samanda sadece alım/satım esnasında değil satış sonrası da her zaman yanınızda olduğumuzu bilmenizi isteriz.
  2. Müşteri Memnuniyetimiz: Özellikle müşteri memnuniyetini sağlamanın ana unsuru olan güven duygusunun, siz değerli müşterilerimize aktarabilme bilincini en derinden hissediyoruz. Hedeflerimize ulaşabilmenin en büyük adımı olarak görüyoruz ve adımlarımızı bu doğrultuda atmaya özen gösteriyoruz. Memnuniyetiniz Referansımızdır.
  3. Portföy Politikamız: Daha önceden de belirttiğimiz gibi, gün geçmiyor ki şehrimizde yeni projeler hayata geçmesin. Sıkça duyduğumuz “İstanbul’da ne alsan kazanırsın” sözü acaba doğrumu? Biz biliyoruz ki bu doğru değil. H-max olarak, bu bilinç ile hareket ederek, portföylerimizi çok iyi bir şekilde analiz edip müşterilerimize sunuyoruz. Portföy seçimlerimizde sadece avantajlı olduğunu düşündüğümüz gayrimenkulleri müşterilerimize sunuyoruz. İnanmadığımız hiçbir portföyü müşterilerimize kesinlikle sunmuyoruz.

Misyon

H-max gayrimenkul, genç ve dinamik bir yapı olmasına rağmen deneyim vebirikimleri üst düzeyde olan kadrosu ile size en uygun potföyü bünyesinde bulundurarak,yıllardır büyük zorluklarla yapmış olduğunuz birikimi doğru şekilde değerlendirmeyi kendinegörev edinmiş ve bu görevi en iyi şekilde yerine getirmeyi kendine ilke edinmiş bir kuruluştur.Bu ilke ve görev doğrultusunda müşteri memnuniyetine verdiği önem, müşterilerine verdiğigüven doğrultusunda ve sektöre getirdiği yenilikler ile yoluna hızlı bir şekilde devametmektedir.

Vizyon

Bu yola çıkarken Öncelikle 10 yıllık süreçte sektöre neler katabiliriz, ne gibi yeniliklergetirebiliriz gibi bazı soruları kendimize sorduk. Önceki yıllardan beri gelen emlakçılık vegayrimenkul danışmanları üzerindeki olumsuz algıları en kısa sürede ortadan kaldırmak.Bunun için sektöre yeni satış stratejileri geliştirerek müşterilerimize fırsatlar sunaraksektörde en güvenilir firma olmaktır. Ve 10 yıllık planımızda Türkiye genelinde ofisler açarakbu güzel ülkemize emlak sektöründe en iyi hizmet sunmaktır.